Czujnik Kross 2in1 Sensor T4CLI000158
Cena:128,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross

Zintegrowany czujnik 2 IN 1 SENSOR

Czujnik kadencji i prędkości 2 IN 1 SENSOR to niewielkich rozmiarów urządzenie, które w precyzyjny sposób mierzy prędkość jazdy oraz rytm pedałowania. Sprawdzi się zarówno podczas treningów na siłowni, jak i w trakcie wypraw rowerowych na zewnątrz. Monitorowanie prędkości zwiększa wydajność i pozwala na utrzymanie odpowiedniego tempa podczas każdej jazdy.

Niezwykła funkcjonalność czujnika

Czujnik Kross za pomocą bezprzewodowego sygnału przekazuje istotne informacje do licznika rowerowego na temat kadencji i prędkości. Ten pierwszy pomiar pozwala utrzymać odpowiednią wydolność organizmu, dając tym samym więcej siły do pedałowania. Dane na temat prędkości natomiast pozwalają określić średnie tempo podczas treningu oraz pokonany dystans.

Dzięki wymiennej baterii CR2032 urządzenie może działać nawet przez 20 miesięcy. Nadajnik 2IN1 SENSOR sprawdzi się przede wszystkim w połączeniu z licznikiem Kross z serii KRC 400W.

Łatwa w instalacji konstrukcja

Czujnik 2 IN 1 SENSOR posiada zwartą i płaską konstrukcję, dzięki czemu z łatwością można go umieścić bezpośrednio na rurze przyłańcuchowej. Uniwersalny kształt uchwytu montażowego sprawia, że cała instalacja zajmuje tylko kilka minut. Co więcej, niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na szybkie przekładanie z jednego roweru na drugi. Taka konstrukcja spodoba się zarówno osobom, które preferują uprawianie kolarstwa na powietrzu, jak i tym, które korzystają z rowerów stacjonarnych w domu lub na siłowni.