Kask rowerowy ABUS YOUN czarny
Warianty:
248,00PLN
Ilość: szt.

Kask Youn-I – doskonała ochrona dla aktywnego dziecka

Jednym z najważniejszych czynników, które uczą dzieci bezpiecznych zachowań na drodze, są kaski rowerowe. Dziecięcy kask Youn-I został wykonany z innowacyjnego materiału EPS, dzięki czemu doskonale spełnia funkcję chroniącą przed wstrząsami, drganiami oraz uderzeniami. Konstrukcja kasku pozwala także stabilizować i osłaniać potylicę oraz kark dziecka. Model posiada również obręcz pozwalającą na regulację kasku i dopasowanie go do rozmiarów głowy.

Innowacyjne technologie i najlepsze materiały

Kask rowerowy Youn-I posiada wiele dodatkowych zabezpieczeń, począwszy od zintegrowanego światła LED zwiększającego widoczność przy ograniczonym oświetleniu aż po piankową moskitierę, która chroni przed owadami. Został on także wyposażony w daszek osłaniający przed nadmiernym promieniowaniem UV. Z kolei dzięki otworom wentylacyjnym dziecko nie jest narażone na przegrzanie. Wiele elementów odblaskowych znajdujących się na kasku zapewnia małemu wielbicielowi dwóch kółek bycie widocznym po zmroku.

Komfortowy i nieobciążający kask dla dziecka

Kask Youn-i poza tym, że zabezpiecza dziecko przed wieloma czynnikami, charakteryzuje się także lekkością oraz wygodą noszenia. Pomimo dużych rozmiarów, dzięki którym dobrze zabezpiecza głowę i twarz, pozwala zachować odpowiednie pole widzenia i nie przeszkadza w jeździe. Kask Youn-I jest charakteryzuje się dodatkowo uniwersalnym designem.