Rower Romet Gazela 3 biało-jasnożółty 2021Rower Romet Gazela 3 biało-jasnożółty 2021
Rower Romet Gazela 3 biało-jasnożółty 2021
Rower Romet Gazela 3 biało-jasnożółty 2021
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Romet

Romet Gazela 3 na ten sezon to uniwersalny damski rower trekkingowy na ciekawym osprzęcie Shimano. Z tyłu zastosowano przerzutkę Shimano Acera, która cechuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Przerzutka ta obsługuję wolnobieg TZ-500 o 7-rzędowej charakterystyce. W połączeniu z 3-rzędową korbą, mamy więc do dyspozycji 21 przełożeń.

Romet Gazela 3 w dwóch kolorach

Mając na uwadze to, że rower wybieramy również emocjami, Romet zdecydował się na wypuszczenie dwóch wersji kolorystycznych roweru. Do dyspozycji mamy więc Gazelę 3 biało-żółtą. Jest to przyjemny, ciepły biały rower z delikatnymi żółtymi akcentami. Drugi wariant kolorystyczny tej Gazeli to grafit z niebieskimi akcentami. Czarna Gazela 3 na pewno przypadnie do gustu wielu eleganckim Paniom, dla których ważne jest dopasowanie koloru roweru do posiadanej garderoby. 

Romet Gazela 3 - Opinie

Jak dotąd Gazela 3 zbiera same pozytywne opinie wśród naszych klientów. Najbardziej urzekające w tej Gazeli jest jej wygoda. Nie chodzi tu tylko o wygodne siodełko, które ma również amortyzowana sztycę. Chodzi też o wygodę użytkowania - duże koła, które łatwo utrzymują zdobytą prędkość. Bagażnik z dodatkowymi gumkami dzięki którym można zamocować większy bagaż. Amortyzowane przednie koło dzięki widelcowi Suntour wpływa na zniwelowanie wstrząsów odczuwalnych na kierownicy. Możliwość regulacji geometrii roweru jest też nie do przecenienia. Gazela 3 to regulowane siodełko oraz kierownica. Kierownicę możemy regulować w trzech zakresach: Na wysokość, odległość od siedzenia oraz we własnej osi. 

Romet Gazela 3 - Pytania naszych klientów

Jaka jest dopuszczalna waga użytkownika w Gazeli 3?

Maksymalna waga użytkownika w przypadku Rometa Gazeli 3 to 115 kg