Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Rower Giant Talon E+ 3 czarny 2023
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
GIANT

Giant Talon E+3 to zaawansowany rower elektryczny, który dostarcza niezwykłych doznań podczas jazdy. Wyposażony w innowacyjne technologie, ten rower doskonale łączy siłę ludzkich mięśni z wsparciem elektrycznym, co umożliwia pokonywanie większych odległości i bardziej wymagających tras.

Napędzany potężnym silnikiem SyncDrive Core, z mocą 50Nm, zasilanym przez Yamaha, rower zapewnia płynne i dynamiczne przyspieszenie, abyś mógł cieszyć się każdą wyprawą. Sterowanie odbywa się za pomocą modułu RideControl Dash, który sprawia, że korzystanie z asysty elektrycznej jest proste i intuicyjne. Wyświetlacz RideControl Dash to kolorowy ekran LCD, który dostarcza niezbędnych informacji o stanie baterii, prędkości i pozostałej mocy wspomagania.

Energooszczędny akumulator EnergyPak o pojemności 400Wh (36V 11.6Ah) z technologią litowo-jonową gwarantuje długi zasięg i łatwe ładowanie za pomocą szybkiej ładowarki EnergyPak 4A. Dzięki temu będziesz gotowy na długie przejażdżki w każdym terenie.

Rama roweru wykonana z lekkiego aluminium ALUXX z główką Overdrive 1½ - 1⅛" zapewnia doskonałą sztywność i stabilność. Przedni widelec SR Suntour XCM 32 ATB Coil LO z 100 mm skoku zapewnia komfortowe pokonywanie nierówności na szlakach.

Giant Talon E+3 posiada sprawdzone hamulce Tektro HD-M285 z hydraulicznym układem, działające wraz z tarczami o średnicy 180 mm z przodu i 160 mm z tyłu, zapewniając doskonałą kontrolę nad hamowaniem nawet podczas jazdy z większą prędkością.

Rower jest wyposażony w osprzęt Shimano, w tym przerzutkę tylną Shimano Alivio, a także kasety i łańcuch KMC e.9 Sport zoptymalizowany pod kątem rowerów elektrycznych, zapewniając płynne zmiany biegów i niezawodność w każdej sytuacji.

Opony Maxxis Rekon o rozmiarze 29x2.4" z 60TPI zapewniają doskonałą przyczepność na różnorodnych nawierzchniach, a sztywna i lekka konstrukcja obręczy Giant GX03V z aluminium przyczynia się do efektywnej jazdy.

Zbliżając się do zakończenia, Giant Talon E+3 to rower elektryczny, który łączy w sobie potężne wsparcie elektryczne z solidnymi osprzętem i wytrzymałą ramą, zapewniając nie tylko znakomite osiągi, ale także niezawodność na każdej trasie. Jego orientacyjna waga wynosząca 23 kg (rozmiar M) czyni go komfortowym i wszechstronnym wyborem dla każdego miłośnika jazdy górskiej.